Троє закарпатських поліцейських отримали нагороди Головнокомандувача ЗСУ

Троє правоохоронців «Стрілецького» батальйону поліції Закарпаття отримали нагороди від Головнокомандувача Збройних Сил України за вагомий внесок у захист країни та відданість службі.

Нагрудним знаком «Срібний хрест» відзначили підполковника поліції Михайла Немеша. Почесні нагрудні знаки «За сумлінну службу» вручили лейтенанту Віталію Крьоці та капітану Юрію Кирлику.

Усі нагороджені є фахівцями підрозділу радіоелектронної боротьби (РЕБ) та наразі виконують бойові завдання на Покровському напрямку. Військові займаються виявленням і пригніченням ворожих каналів зв’язку, навігації, а також систем керування безпілотниками. 

Робота закарпатських поліцейських дозволяє ефективно захищати українські позиції та особовий склад від ударів противника.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах