Схема на сміттєзвалищі: ужгородському депутату оголосили нову підозру

В Ужгороді керівнику комунального підприємства, який також є чинним депутатом міської ради, оголосили нову підозру. Слідство встановило факти отримання посадовцем 384 тисяч гривень хабаря за організацію незаконного заробітку на міському полігоні відходів.

За даними правоохоронців, на міському сміттєзвалищі без офіційних договорів та надходжень до бюджету збирали й продавали вторсировину – пластик, макулатуру та поліетилен. Доступ до полігону мали представники приватних компаній, які безперешкодно забирали корисні відходи, а частину готівкового прибутку віддавали керівнику підприємства.

Окрім зловживання службовим становищем із тяжкими наслідками, депутату додатково інкримінують одержання неправомірної вигоди у великому розмірі. Також підозри у пособництві оголосили засновниці фірми та керівнику комерційного товариства, які були залучені до цієї схеми.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах