У Хусті відкрили безкоштовний стоматкабінет для військових та ветеранів

У Хустській центральній лікарні імені О.П. Віцинського запрацював новий кабінет зуболікування та зубопротезування для військовослужбовців і ветеранів. Усі послуги тут надаватимуть безкоштовно в межах Програми медичних гарантій НСЗУ.

Загальний бюджет проєкту склав понад 1 млн гривень. На придбання сучасного обладнання спрямували 650 тисяч грн із міського бюджету та 250 тисяч грн від благодійників і меценатів. Ремонт самого приміщення лікарня виконала власним коштом, виділивши 150 тисяч грн.

Кабінет став частиною загального оновлення установи. Зокрема, у медзакладі вже встановили сонячну електростанцію на випадок вимкнень світла, запустили амбулаторну реабілітацію та готуються до закупівлі нової діагностичної апаратури.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах