На Міжгірщині малолітня дитина отримала опік

У селі Колочава медики надали допомогу 4-річній дитині, яка отримала опік стегна. Хлопчик травмувався окропом із чайника.

Бригада екстреної медичної допомоги провела необхідні дії за місцем проживання пацієнта. Від подальшої госпіталізації родина відмовилася.

Медики нагадують, як діяти у подібних ситуаціях: уражене місце необхідно охолодити прохолодною проточною водою. У жодному разі не можна змащувати опік олією, кремами чи іншими подібними засобами. Також слід звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах