На Перечинщині через спалювання сміття травмувався чоловік

Учора в селі Сімер на Перечинщині під час спалювання сміття на території приватного дворогосподарства травмувався 62-річний чоловік. Головною причиною нещасного випадку стала звичайна необережність під час поводження з відкритим вогнем на власному подвір’ї.

Попри постійні застереження, закарпатці продовжують масово спалювати суху рослинність та побутові відходи на відкритих територіях. Лише за минулу добу підрозділи ДСНС чотири рази залучалися до ліквідації пожеж в екосистемах Берегівського району, а також на околицях Ужгорода та Мукачева.

Загалом від початку року на території Закарпаття рятувальники ліквідували вже 1165 таких загорянь. За цей період неконтрольований вогонь знищив понад 802 гектари закарпатських земель, пошкодивши родючий шар ґрунту та вбивши корисну мікрофлору.

Фахівці Служби порятунку вкотре наголошують, що подібні пожежі не лише завдають колосальної шкоди довкіллю, а й становлять реальну загрозу для здоров’я і життя людей. Громадян закликають відмовитися від небезпечної практики випалювання сухостою та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах