Сьогодні в Ужгороді проводитимуться термінові аварійно-відновлювальні роботи на електромережі насосно-фільтрувальної станції №1. У зв’язку з цим, орієнтовно з 13:00 і до повного завершення ремонту, буде призупинено подачу води з цієї станції.
Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься у центральній частині міста, зокрема в районі площі Корятовича, а також на вулицях: Підградська, Волошина, Корзо, Шумна, Добрянського, Електрозаводська, Панькевича, Айвазовського, Насипна, Колодзінського (колишня Маресьєва), Параджанова (колишня Нахімова), Сільвая та Куцина (колишня Тімірязева).
Окрім цього, можливе часткове пониження тиску у водопровідній мережі для мешканців району площі Петефі та вулиць Мукачівська, Одеська й Руська.
У КП «Водоканал м. Ужгорода» зазначають, що подачу води відновлять одразу після завершення робіт на електричних мережах НФС. Після відновлення водопостачання споживачам рекомендують за можливості пропустити воду через систему змивних бачків для її швидшого освітлення, а також не вживати воду в сирому вигляді до повного зникнення каламутності.
