Директора ліцею в Оноківцях підозрюють у виплаті зарплати фіктивному працівнику

За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури повідомлено про підозру директору ліцею в селі Оноківці. Керівник навчального закладу, який одночасно є депутатом сільської ради, понад рік виплачував заробітну плату особі, яка фактично не працювала.

Слідство встановило, що наприкінці 2024 року посадовець призначив на роботу асистента вихователя групи продовженого дня. Цей працівник не виконував обов’язків і не з’являвся на робочому місці. Попри це, директор щомісяця підписував табелі обліку робочого часу із неправдивими відмітками про відпрацьовані години.

На підставі підроблених документів упродовж листопада 2024 року – січня 2026 року з бюджету було безпідставно нараховано та виплачено понад 230 тисяч гривень.

Керівнику ліцею інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану, а також службове підроблення. На час проведення розслідування чоловіка відсторонили від займаної посади. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах