Через негоду на трасі Львів – Ужгород упали дерева

На трасі національного значення Львів – Самбір – Ужгород пообіді 21 червня сильний вітер повалив дерева. Перешкоди для автомобілів виникли в селищі Великий Березний та в селі Дубриничі, де стовбури частково заблокували рух.

На місце події виїжджали бійці 7-ї та 8-ї державних пожежно-рятувальних частин із Перечина та Великого Березного. Фахівці ДСНС за допомогою спецінструментів розпиляли повалені дерева та швидко прибрали деревину з автошляху.

Проїзд на цій ділянці повністю відновлено. Внаслідок падіння дерев ніхто з людей не постраждав.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах