Богданська громада на Рахівщині отримала пожежний автомобіль

Для посилення безпеки в населених пунктах Рахівського району передали чергову одиницю спецтехніки. Повністю укомплектований та технічно справний пожежний автомобіль відправився до Богданської громади, де він забезпечуватиме роботу місцевої добровільної пожежної команди.

Досі власної пожежної частини чи спецтранспорту у Богдані не було. Щоб гарантувати безпеку мешканців, громаді доводилося орендувати машину в місцевому парку. Отримане від австрійських благодійників авто дозволить розв’язати цю проблему та повністю укомплектувати волонтерську бригаду.

Для високогірної громади поява власного транспорту є питанням збереження життів. Спецтехніка на місці дозволить рятувальникам не втрачати дорогоцінний час на логістику, оперативно реагувати на виклики у горах та ліквідовувати пожежі на ранніх стадіях.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах