Підрядник з Ужгорода незаконно збагатився на 2,2 млн грн на ремонті школи

44-річний директор підрядної організації з Ужгорода підозрюється у заволодінні понад 2,1 млн грн бюджетних коштів під час виконання капітального ремонту закладу загальної середньої освіти у селищі Середнє.

За даними слідства, керівник товариства вніс до актів виконаних будівельних робіт недостовірні відомості щодо обсягів та вартості наданих послуг. Зокрема, він завищив обсяги покрівельних і теплоізоляційних робіт, а також включив до документації вигадані витрати.

На підставі цих документів селищна рада перерахувала на рахунок підприємства понад 7,9 млн грн бюджетних коштів. Водночас, згідно з висновками експертизи, фактична вартість виконаних робіт становила близько 5,7 млн грн.

Директору підприємства повідомлено про підозру за фактами заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану та службового підроблення. Триває досудове розслідування.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах