На полігоні твердих побутових відходів у Барвінку знову сталася пожежа

На полігоні твердих побутових відходів у селі Барвінок, що на Ужгородщині, знову сталася пожежа. Загоряння охопило площу 200 кв. м. Займання зафіксували сьогодні вночі о 03:46.

Вогнеборці 3-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Ужгорода спільно з працівниками місцевого комунального підприємства, які залучили водовіз і бульдозер, локалізували пожежу о 06:55. Проте ліквідація займання ще триває.

Рятувальники закликають відповідальних за експлуатацію полігонів дотримуватися вимог пожежної безпеки, обмежувати доступ сторонніх осіб та своєчасно ізолювати відходи шарами землі або піску.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах