На полігоні твердих побутових відходів у селі Барвінок, що на Ужгородщині, знову сталася пожежа. Загоряння охопило площу 200 кв. м. Займання зафіксували сьогодні вночі о 03:46.
Вогнеборці 3-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Ужгорода спільно з працівниками місцевого комунального підприємства, які залучили водовіз і бульдозер, локалізували пожежу о 06:55. Проте ліквідація займання ще триває.
Рятувальники закликають відповідальних за експлуатацію полігонів дотримуватися вимог пожежної безпеки, обмежувати доступ сторонніх осіб та своєчасно ізолювати відходи шарами землі або піску.



