Сьогодні, 26 червня, під час позачергового засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради ухвалили рішення про зміну умов оплати проїзду в міських автобусах спільного користування. Відтепер вартість однієї поїздки становитиме 23 гривні незалежно від способу розрахунку.
Раніше в ужгородському транспорті діяв диференційований тариф. Пасажири платили 23 гривні готівкою, а при безготівковій оплаті через валідатор сума була меншою і становила спочатку 17, а згодом 20 гривень. Нове рішення скасовує ці знижки та впроваджує єдину ціну для всіх.
Нововведення офіційно набуде чинності з дня опублікування відповідного документа у друкованих медіа. З цього ж моменту втратять чинність попередні рішення виконкому, які регулювали вартість проїзду раніше.

1 коментар до “Вартість проїзду в міських автобусах Ужгорода становитиме 23 гривні”
За такі гроші які ми даємо водії повинні нас зустрічати усмішкою !