В Ужгороді завершився фінал Чемпіонату України з водного поло серед юнаків

Із 24 по 27 червня на базі спортивно-оздаровчого комплексу «Aqua Rio Park» в Ужгороді тривали поєдинки фінального туру Чемпіонату України з водного поло серед юнаків. Обласний центр Закарпаття вже кілька років поспіль традиційно приймає фінальну частину цих змагань.

Цьогоріч за головні нагороди першості змагалися понад 130 спортсменів у складі провідних команд країни. Серед учасників були представники Львова, Києва, Харкова та Одеси. Господарі турніру були представлені двома колективами – ФСТ «Динамо» та ВК «Ужгород».

За результатами фінальних матчів тріумфаторами змагань стали ужгородські команди, які вибороли дві з трьох призових нагород.

Трійка призерів чемпіонату України виглядає так:

  • 1 місце – «Динамо» (Ужгород);
  • 2 місце – збірна міста Києва;
  • 3 місце – ВК «Ужгород».

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах