Із 24 по 27 червня на базі спортивно-оздаровчого комплексу «Aqua Rio Park» в Ужгороді тривали поєдинки фінального туру Чемпіонату України з водного поло серед юнаків. Обласний центр Закарпаття вже кілька років поспіль традиційно приймає фінальну частину цих змагань.
Цьогоріч за головні нагороди першості змагалися понад 130 спортсменів у складі провідних команд країни. Серед учасників були представники Львова, Києва, Харкова та Одеси. Господарі турніру були представлені двома колективами – ФСТ «Динамо» та ВК «Ужгород».
За результатами фінальних матчів тріумфаторами змагань стали ужгородські команди, які вибороли дві з трьох призових нагород.
Трійка призерів чемпіонату України виглядає так:
- 1 місце – «Динамо» (Ужгород);
- 2 місце – збірна міста Києва;
- 3 місце – ВК «Ужгород».
