Двох жителів Хуста затримали за переправлення чоловіка до Угорщини

У Хусті затримали двох місцевих жителів віком 53 та 59 років, які організували канал незаконного перетину українсько-угорського кордону. Фігуранти брали гроші за повний комплекс послуг для своїх клієнтів.

Правоохоронці задокументували, що за 13 тисяч доларів зловмисники зобов’язалися переправити в ЄС 26-річного мешканця Харківської області. У цю вартість входили детальні інструкції, безперешкодний проїзд у прикордоння, поселення в готель та трансфер безпосередньо до лінії розмежування поза пунктами пропуску.

Організаторів затримали під час отримання оплати. Спецоперацію провели оперативники Мукачівського прикордонного загону, СБУ та поліція під керівництвом окружної прокуратури. Затриманим уже оголосили підозру, їм загрожує до дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах