На Міжгірщині медики надали допомогу чоловікові, якого побили на вулиці до непритомності

На Міжгірщині медики екстреної медичної допомоги госпіталізували чоловіка без свідомості, якого, за попередньою інформацією, побили на вулиці. Пацієнт отримав травми голови, грудної клітки та кінцівок.

Дві бригади екстреної медичної допомоги, які прибули на виклик, зафіксували у постраждалого різке зниження артеріального тиску. Після надання необхідної медичної допомоги його стан стабілізувався, і чоловік прийшов до тями.

Медики доставили пацієнта до Міжгірської районної лікарні для подальшого обстеження та лікування. Для встановлення всіх обставин події про випадок повідомили правоохоронців.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах