На посту «Вилок» вилучили партію радарів до елітних авто

Посадовці Закарпатської митниці попередили незаконне ввезення великої партії електронних комплектуючих до елітних автомобілів. Спробу прихованого імпорту зафіксували на митному посту «Вилок», що на кордоні з Угорщиною.

Порушницею виявилася 34-річна жителька Закарпаття, яка поверталася додому на мікроавтобусі. Для проходження контролю вона обрала «зелений коридор», тим самим засвідчивши, що не переміщує товари, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Під час огляду салону автівки митники виявили в ручній поклажі коробки з новими радарними датчиками відомої торгової марки «Bosch». Усього жінка перевозила 92 пристрої угорського виробництва – всі вони призначені для автомобілів BMW та не мали ознак використання.

Орієнтовна ринкова вартість вилученої електроніки в Україні становить близько 2 мільйонів гривень. У своїх поясненнях водійка зазначила, що партія радарів їй не належить, а перевезти вантаж через кордон її попросив незнайомець в Угорщині.

Наразі весь незадекларований товар вилучили на склад митниці, а його остаточну вартість встановить експертиза. Стосовно закарпатки склали протокол про порушення митних правил, що передбачає штраф у розмірі 30 відсотків від вартості вантажу.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах