На Рахівщині житель Київщини травмував ногу й не зміг самостійно продовжити маршрут у горах

19-річний житель міста Яготин Київської області травмував ногу під час сходження на гору Близниця. Хлопець підіймався складним гірським бездоріжжям з боку села Кваси. Через отриману травму турист не міг самостійно продовжити маршрут, тому викликав рятувальників і передав їм свої координати.

Фахівці ДСНС із села Кваси дісталися до потерпілого на квадроциклі приблизно за півтори години. На місці фельдшер оглянув травмовану кінцівку, наклав іммобілізаційну шину та провів знеболення.

Після цього рятувальники супроводили хлопця до села Кваси, де передали його працівникам екстреної медичної допомоги для подальшого лікування.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах