На Ужгородщині медики госпіталізували до лікарні дитину, яку вкусила змія

В Ужгородському районі дитина постраждала від укусу змії. Подія сталася, за попередньою інформацією, на городі неподалік приватного подвір’я.

Медики екстреної медичної допомоги, які оперативно прибули на виклик, виявили рану на лівій стопі, що виникла внаслідок укусу змії. Також дитина скаржилася на погіршення самопочуття після інциденту.

Лікарі оглянули пацієнта, надали необхідну медичну допомогу та госпіталізували його до Обласної дитячої лікарні для подальшого обстеження й лікування.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах