Україна провела 76-й обмін полоненими, у результаті якого з російської неволі визволили 160 українських воїнів. Усі повернуті захисники перебували в полоні з 2022 року.
Серед звільнених військовослужбовців є двоє жителів Закарпаття. Вони служать у загоні Державної спеціальної служби транспорту, який базується в Чопі.
Загалом додому повернулися військовослужбовці Збройних Сил України, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, Десантно-штурмових військ, Територіальної оборони, Повітряних та Медичних сил, Військово-морських сил. Також серед звільнених є бійці Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту.
Визволені захисники боронили Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках. Більшу частину повернутих – 115 осіб – становлять оборонці Маріуполя. Наймолодшому із визволених військових виповнилося 26 років, а найстаршому – 66 років.
Наразі всі евакуйовані воїни направлені на медичний огляд. Вони отримають необхідне лікування, грошові виплати, відновлені документи та пройдуть повний курс реабілітації після тривалого перебування в ізоляції.
