Закарпаття отримає понад 41 млн грн для облаштування в дев’ятьох закладах освіти сучасних лабораторій природничих наук, STEM-просторів та оновлених навчальних кабінетів. За ці кошти школи, які з 2027 року стануть академічними ліцеями, закуплять сучасне обладнання, мультимедійні засоби та меблі.
Йдеться про Вишківський ліцей №1, Воловецький ліцей, Білківський ліцей, Рахівський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів №1, Ліцей імені Героїв 68-го батальйону (м. Перечин), Ільницький заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів, Кушницький ліцей, Берегівський ліцей імені Лайоша Кошута та Ужгородський ліцей №15.
У сучасних освітніх просторах учні здобуватимуть знання через практичну діяльність, проводитимуть власні дослідження та опановуватимуть сучасні методи навчання.
