Закарпатці здобули третє місце на Чемпіонаті України з риболовлі

Команда «CS Gladiator» вперше взяла участь у Чемпіонаті України з риболовлі та здобула третє місце серед 17 команд.

Змагання тривали три дні. За цей час закарпатські спортсмени загалом виловили 78 кг риби. Найбільшим трофеєм став короп вагою 12,5 кг.

Команду весь цей період підтримували їхні родини, які завдяки таким заходам мали додаткову можливість корисно провести разом час.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах