ЖФК «Ужгород» – срібні призери Чемпіонату України серед команд Першої ліги

Жіночий футбольний клуб «Ужгород» завершив сезон 2025-2026 зі срібними нагородами Першої ліги та офіційно підвищився у класі. Право виступати у Вищій лізі команда гарантувала собі достроково ще за результатами групового етапу, де ужгородки стали лідерами групи А з показником у 37 очок.

Цей сезон став для клубу одним із найрезультативніших: у 16 іграх команда здобула 13 перемог, одну нічию та двічі поступилася. Різниця забитих і пропущених м’ячів за весь чемпіонат становить 72.

Одразу три гравчині команди опинилися серед лідерок списку бомбардирок Першої ліги. Першу сходинку посіла Валерія Літус, яка за осінню частину сезону забила 26 голів, після чого у міжсезонні перейшла до клубу Вищої ліги. Другий результат у Катерини Якимчук, яка відправила у ворота суперниць 18 м’ячів (4 з них – у фінальній серії). Також серед найкращих – Олександра Літус, яка відзначилася 9 забитими голами.

Особливістю сезону стало активне залучення до основного складу молодих вихованок. Протягом року до команди долучилося 7 юних гравчинь із СДЮСШОР м. Ужгород, що є частиною стратегії клубу з розвитку дівочого й жіночого футболу на Закарпатті.

У сезоні 2026-2027 ЖФК «Ужгород» розпочне виступи у Вищій лізі. Крім закарпаток, до вищого дивізіону приєднаються «Маріуполь», «Погорина», «ДЮСШ Поділ», «ДЮСШ №1» та «Юність». Ще два учасники визначаться за підсумками поточного сезону елітного дивізіону.

Залишити коментар

Залиште свій коментар нижче. Обов'язкові поля позначені *.

Прокрутка до верху

Розділи

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах

Шукайте тут

“КАРПАТСЬКИЙ ТЕЛЕГРАФ” в соцмережах